Květen 2008

Už zítra!!

31. května 2008 v 14:03 | Flower78 |  News
Ahoj,
už zítra 1.6 odjíždím na týden na ŠvP!!!Nebudu tu...je mi to moc líto moje SBéé ale taky se tam moc těším.Nic sem teda nebudu přidávat...ale až přijedu, tak se samozřejmě ozvu!Je to ale jen týden tak je to v poho...
P.S.: Mám vás mooc ráda :-*


Hrob

30. května 2008 v 13:45 | Flower78 |  Love příběhy
Všude bylo vedro k zalknutí, jen na hřbitově byl chlad. Za vysokou zdí, až v rohu hřbitova byl hrob, jehož náhrobek upoutával pozornost lidí, kteří občas zašli na samý konec hřbitova s touhou najít něco zvláštního. Z náhrobku vyzařovala tvář dívky, která byla v té době, která náležela této fotografii, velmi šťastná. Její úsměv byl tak krásný. Před hrobem stál chlapec a smutně se díval na náhrobek, jenž měl ve svém záhlaví citát: ,,Kdekdo-li budeš, budeš-li poslouchat, najdeš mě vedle".
Tomu chlapci mohlo být tak 18 let. Stál tam ve stínu lip, v ruce držel kytici krásných kopretin. Hladil je a na ruce mu chvílemi padaly slzy. Já tam stála v pozadí s trochou zvědavosti a pozorovala jsem ho.
Stál tam snad už tři hodiny, ani jednou se neotočil, ani jednouše nepodíval jinam, než na tvář té dívky. Přistoupila jsem blíž, abych mu viděla do tváře. Uviděl mě a ani by mě ani nevnímal, kdybych na něj nepromluvila. Byl hezký a mně se zdálo, že jsem snad hezčího kluka nikdy neviděla.Bylo divné, že takový kluk není teď někde na koupališti, kde by byl určitě obklopen spoustou dívek, že tu stojí a padají mu slzy. Když jsem se mu podívala na rty, uviděla jsem, že si s někým povídá,ale nikdo tu nebyl. Až po chvíli jsem si uvědomila, že slova, která vypouští přes rty jsou určena někomu, kdo už na věky spí. Byla to slova pro tu neobyčejně krásnou dívku. Šeptal něco, ale já mu nerozuměla.
Až po chvíli vzlyk zesílil a on šeptal: ,,Proč jsi mi odešla?" V té chvíli bych se nejraději ztratila a nebyla toho svědkem. Poté položil květiny na hrob, otevřel lucerničku a zapálil svíčku. Vyndal z kapsy kapesník, otřel si oči a zahlédl mně. Na chvíli se zastavil a svýma krásnýma očima se na mě podíval. Byl to pohled velice smutný, ale měl sametově měkký hlas. ,,Ahoj, něco potřebuješ?" promluvil na mě. Nezmohla jsem se ani na slovo. Zeptal se mě znovu a v tom jsem se rozbrečela. Šel ke mně, řekl, ať nebrečím, že život je zlý. Dovedl mě k lavičce a půjčil mi kapesník. Byla to hrozná chvíle. ,,Promiň, já nechtěla," řekla jsem. ,,To nic," řekl a začal mi vyprávět svůj příběh.
,,Jmenovala se Klárka. Začali jsme spolu chodit. Poznali jsme se u kamaráda na oslavě. Líbila se mi a tak jsem šel pro ni, abychom si zatancovali. A pak jsem ji pozval na drink. Připadala mi jako bohyně, kterou mi někdo musel seslat. Povídali jsme si spolu a pak jsem ji doprovodil domů. Druhý den jsme spolu byli na koupališti, kde jsem se také poprvé líbali. Potom nastalo mnoho nádherných dnů. Po půl roce jsme spolu poprvé spali. Chodili jsme si na proti ke škole. Jen jednou jsme se spolu pohádali, netrvalo to však dlouho, po hodině jsme byli zase spolu. Chodili jsme spolu do kina i do divadla, téměř jsme se od sebe nehnuli. Naše parta nám říkala ,,snoubenci"."
Když mi Martin o tom všem vyprávěl, bylo mi zase do breku. Nedovedla jsem udržet slzy, brečela jsem a brečel i on. Kvetoucí lípy a stromy kolem byly jedinými svědky naší rozmluvy.
Jeho oči měli takový divný smutek a žal, jaký jsem ještě nikdy neviděla. Bylo zvláštní, vidět brečet kluka. ,,Když jí bylo 17, chodili jsme spolu právě rok. Oslavovali jsme to s kamarády na chatě rodičů a potom jsme se šli koupat. Bylo nádherné se spolu ve vodě milovat a potom celou budoucnost. Ráno kámoši odjeli a my zůstali sami.
Udělali jsme si slavnostní snídani v trávě a v té chvíli jsem byl nejšťastnější člověk na světě." Když dokončoval vyprávění, zpomaloval věty a oči se mu zalévaly slzama. Potom začal vyprávět ten smutný den... ,,Bylo právě takové vedro jako je dnes a my se rozhodly, že si vyjedeme do přírody. Jeli jsme k nádhernému jezeru kousek od nás, kde nikdo většinou není. A i dnes jsme tu byli sami. Klárka byla ten den nádherná. Měla úplně nové šaty a vlasy krásně rozevláté. Byl jsem šťastný... Večer se blížil a my jsme se rozhodli jít si zatancovat na ples. Lidé se po nás dívali a říkali, jaký jsme nádherný pár.
Když zábava skončila, jeli jsme domů každý jiným autem. Naposledy jsme se políbili, objali a každý jel svou cestou. Přišel jsem domů a šel spát. Uprostřed noci mi zvonil telefon, do nemocnice přivezli těžce zraněnou dívku, která si přeje, abych tam přijel.
Celou dobu jsem utíkal, ani nevím, jak jsem tam doběhl. Otevírali mi dveře a dívali se na mě utrápeně. Doběhl jsem do jejího pokoje. Okolo postele seděli rodiče. V jejích očích byl pohled, na který nikdy nezapomenu. Řekla mi: ,,Nechce se mi umírat, ale musí to být." Pak se obrátila na rodiče a tichým hlasem, který ji byl tak cizí, řekla: ,,Za všechno, co jste pro mě udělali, vám děkuji".
Držel jsem ji za ruku a ona hlasem, který se těžce nesl pokojem, řekla: ,,Moc tě miluji a nechce se mi od tebe. Dones mi někdy kopretiny, nenechávej můj hrob prázdný. Navždy tě budu milovat. Měla jsem vás všechny moc ráda, rodiče, tebe, jediného v mém životě." Potom usnula a my jsem museli odejít. Její mamka se zhroutila a její táta se zalitýma očima slzami ji podpíral. Já vyběhl ven, začali mi téct slzy. Najednou jsem byl sám. Chtěl jsem umřít. Dávali ji jen malou naději.
Celou noc jsem prochodil a nevěděl, zda ještě žije.Svítalo a nastával nový den, ale mě bylo moc divně.
Zemřela brzy ráno na vnitřní krvácení. Naposledy mně dovolili podívat se na ni a pak ji odvezli. Stál jsem tam na chodbě a tekly mi slzy jako hrachy. Nechtěl jsem věřit, že moje jediná zemřela a že už ji nikdy nepolíbím, nepohladím, neobejmu...
Celý měsíc jsem potom nikam nechodil. Vykašlal jsem se na školu, na všechno a stále jsem se vracel na ta místa, kde jsem byli spolu šťastní. Bylo mně všechno úplně jedno, každý den jsem stál u jejího hrobu a vyčítal si, že jsem ji nechal jet samotnou. Kdyby jela se mnou, tak by se jí nic nestalo. Narazil do nich opilý řidič.
A teď už rok chodím sem den co den. Nechci se bavit s lidmi, ty jsi první, s kým mluvím. Nevím ,ale cítím, že ty jsi jediná, kdo mi rozumí. Nech si ale všechno pro sebe, prosím! Lidi jsou zlí. Nikdy už nechci s žádnou holkou chodit. Tak a teď běž a nech mě tu samotného."
S těmito slovy se se mnou rozloučil a já cítila, jak se propadám někam hluboko a nechce se mi zpět. Jak je ten život nespravedlivý!
Ještě několikrát jsem se s ním viděla. Potom odešel na vojnu a psali jsme si. Zůstali jsme přátelé, jezdili na výlety, ale nikdy nás nenapadlo, že bychom spolu mohli žít.
Tak uplynul čas a Martin má teď na hrobě každý den kytici kopretin jen ode mě. Je to právě měsíc, co se zabil v autě. Všichni mu říkali ,,sebevrah", ale jen já jsem věděla, proč to udělal. Bylo to pro něho vysvobození.
Všude je vedro, jen na hřbitově je chlad, který je protkán žilkama bolesti. Sedím pod rozkvetlou lípou a v ruce držím kopretiny. Oni tu leží vedle sebe a jsou stále spolu. A tak tu sedím a povídám si s nimi - jsou tu se mnou...

Pocity

30. května 2008 v 13:35 | Flower78 |  Love příběhy
Před dlouhou,dlouhou dobou existoval ostrov, na kterém žily všechny pocity člověka: Dobrá nálada, Smutek, Vědění ... a kromě ostatních různých pocitů i Láska.

Jednoho dne se Pocity dozvěděly, že se ostrov potopí. Každý si tedy připravil svou loď a odplouval z ostrova. Jen Láska chtěla čekat do poslední chvíle.
Ještě než se ostrov potopil, prosila Láska o pomoc. Na luxusní lodi plulo kolem lásky Bohatství. Zeptala se: "Bohatství, můžeš mě vzít s sebou"? "Ne, nemůžu. Mám na své lodi mnoho zlata a stříbra. Tady pro tebe není místo".

Tak se Láska zeptala Pýchy, která projížděla kolem na přenádherné lodi: "Pýcho, můžeš mě vzít s sebou"? "Já tě, Lásko, nemůžu vzít ..." odpověděla Pýcha, "tady je všechno perfektní. Mohla bys poškodit mou loď".
Láska se tedy zeptala Smutku, který jel kolem: "Smutku, prosím, vezmi mě s sebou". "Ach Lásko", řekl Smutek, "já jsem tak smutný, že musím zůstat sám".

Také Dobrá nálada projela kolem Lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, že na ni Láska volá.

Najednou řekl nějaký hlas: "Pojď lásko, já tě vezmu". Byl to nějaký stařec, kdo promluvil. Láska byla tak vděčná a šťastná, že se zapomněla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel. Láska si uvědomila, že mu hodně dluží a zeptala se Vědění: "Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl"? "To byl Čas", odpovědělo vědění. "Čas ?" zeptala se Láska, "proč mi pomohl čas"? A Vědění odpovědělo: "protože jen čas ví, jak důležitá je láska v životě"!


Neklikej!Fakt ne...!

30. května 2008 v 13:22 | Flower78 |  Řetězáčky
Ahoj, neklikej na CČ!
.
.
.
.
.
Fak ne!!Radim dobře!
.
.
.
.
.
.
.
.
Notak...ještě si to můžeš rozmyslet...!
.
.
.
.
.
.
.
Fakt si to nerozmyslíš?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Njn....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tak neotáčej tím kolečkem myši!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Notak...
.
.
.
.
.
.
.
.
To si vážně nedáš říct?
.
.
.
.
.
.
Asi ne no...
.
.
.
.
.
.
.
.
Tak DOST!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Fakt na to neklikej!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
UPOZORNĚNÍ: Pokud nemáš blog seš v prde**!

Co nám říkají sny?

30. května 2008 v 13:03 | Flower78 |  Co znamenají sny?
Sny bývají magické, směšné, užasné...
A někdy také děsivé.Ale co znamenají?Čti dál...!
Napíšu sem např. to dítě a pak pod to, co znamená, když se vám zdá o dítěti.
Dítě
Očekávej příjemné překvapení.
Oheň
Dojde k pozitivní změně.
Pavouk
Předpověď štěstí, zdraví a přátelství.
Veverka
Očekávej návštěvu přátel.
Sympatický kluk
Nečekané peníze.
Nesympatický kluk
Někdo blízký ti ublíží.
Jízda na koni
Čeká tě zasloužený úspěch.
Vidět klauna
Nově poznaná osoba ti ukáže druhou tvář.
Jíst zmrzlinu
Ve škole všechno dopadne dobře.
Jíst sníh
Očekáváš příliš mnoho.
Počítat peníze
Dostaneš vyšší kapesné nebo najdeš peníze na ulici.
Být na pláži
Zkoušíš utajit, co jsi provedl(a).
Škola
Při njebližším zkoušení dostaneš dobrou známku.
Žebřík nebo schody
Potká tě velké štěstí.
Bouřka nebo špatné počasí
Čekají tě potíže nebo hádka s přáteli.
Slzy
Brzy se zamiluješ.
Tunel
Čekej problémy s klukem/holkou nebo s přáteli.
Útěk
Lituješ, že jsi udělal(a) hloupost.
...
...
...
Já tomu moc nevěřím ale snad si budu pamatovat co se mi zdálo a pak jestli se mi to stalo...pak napíšu pokud se mi něco takovýho stalo...!Zatím páá...

Prostředek na suchou kůži na loktech

30. května 2008 v 11:16 | Flower78 |  Pro krásu
Prostředek na suchou kůži na loktech
Složení:
1 citron
Příprava a použití:
Citron rozkroj.Lokty opři o půlky citronu a několik minut je tak drž.Potom lokty namaž hydratačním krémem.

Pleťová voda pro citlivou pleť

30. května 2008 v 11:13 | Flower78 |  Pro krásu
Pleťová voda pro citlinvou pleť
Složení:
půlka okurky
trochu růžové vody
1 lžíce sitronové šťávy
Příprava a použití:
Okurku anstrouhej a vymačkej z ví co njevíce šťávy.Šťávu smíchej s růžovou vodou a citronovou šťávou.Připravenou směs nanes vatičkou na obličej.Pokud ti pleťová voda zbude, můžeš ji uschovávat týden v lednici.

Čistící maska na obličej

30. května 2008 v 10:49 | Flower78 |  Pro krásu
Čistící maska na obličej
Složení:
1 lžíce medu
1 vaječný bílek
Příprava a použití:
Bílek s medem ušlehej do pěny.Tuto masku nanes vatičkou na obličej.Nech zaschnout a potom smyj vlažnou vodou.Tím důkladně očistíš pleť, aby byla ještě krásnější!

Medová lázeň

30. května 2008 v 10:41 | Flower78 |  Pro krásu
Medová lázeň
Složení:
1 sklenice mléka
1 lžíce medu
+ voda ve vaně
Příprava a použití:
Med rozpusť v teplém mléku a většinu nalij do vany s vodou.Zbyten nanes vatičkou na obličej.Po několika minutách smyj masku vlažnou vodou.Tím se stane tvá pleť krásnější a hladší.

Rozcestníky - For GIRLS

30. května 2008 v 10:32 | Flower78 |  For GIRLS
CLICK - Pro krásu
CLICK - Kluci...

Chcete rakovinu?

30. května 2008 v 8:16 | Flower78 |  Vtipy

Zákon schválnosti

30. května 2008 v 8:10 | Flower78 |  Vtipy
"Ahoj tatínku, maminko, přijedu k vám na víkend, už se na vás teším. Honza"
... ZPRÁVA NEODESLÁNA (tak podruhé)
"Ahoj táto, mámo, přijedu na víkend, připravte jidlo, Honza"
... ZPRÁVA NEODESLÁNA (tak potřetí)

6 pravd života

30. května 2008 v 8:05 | Flower78 |  Vtipy
6 pravd života:
1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svych zubů...
2. všichni idioti, po prečtení prvni pravdy, to vyzkouší...
3. první pravda je lež ...
4. právě teď se směješ protože si idiot...
5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi...
6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv:)))...
Takže.. blogaři a blogařové.. víte jakej je váš úkol?

To manželství...

30. května 2008 v 7:56 | Flower78 |  Vtipy
Dialog před svatbou: ↓
ONA: ahoooj!
ON: nooo konečně!
ONA: chceš abych odešla?
ON: ne, ne, co ti šibe? už jen ta představa je hrozná!
ONA: miluješ mě?
ON: samozřejme, celé dny a noci!
ONA: a podvedl jsi mě už někdy?
ON: ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš?
ONA: a budeš mě líbat?
ON: jasně, při každé příležitosti!
ONA: a byl by si schopný mě někdy udeřit?
ON: si se zbláznila, vždyť přece víš jaký jsem!
ONA: můžu ti důvěřovat?
On: ano
ONA: miláčku

Dialog 1 rok po svatbě(čti od dola) ↑

Vtípky

30. května 2008 v 7:55 | Flower78 |  Vtipy

Význam smajlů na ICQ

30. května 2008 v 7:53 | Flower78 |  Smajlíci

Vynálezy trhlé blondýnky

30. května 2008 v 7:50 | Flower78 |  Vtipy
Vynálezy trhlé blondýny
- Nepromokavá osuška.
- Sluneční brýle, které světélkují ve tmě.
- Baterka na sluneční baterie.
- Ponorka s korálky místo vstupního poklopu.
- Kniha "Jak se naučím číst".
- Nafukovací terč.
- Voda v prášku.
- Kolečkové křeslo na šlapací pohon.
- Porcovaný čaj v nepromokavých sáčcích.
- Vystřelovací křeslo pro posádku vrtulníku.

Vtípky :D

30. května 2008 v 7:48 | Flower78 |  Vtipy

Slovník pro školáky

30. května 2008 v 7:36 | Flower78 |  Vtipy
příchod do školy - cesta na popravu
škola - věznice
naše třída - planeta opic
pětka - chléb náš každodenní
vyučování - smlouva s ďáblem
prázdniny - sladká slova svobody
tělocvik - BBC
literatura - nedělní chvilka poesie
dílny - urob si sám
sborovna - sídlo nepřátel
rozhlas - kriminální ústředna VB
uklízečka - dívka na koštěti
školník - mstitel s píšťalkou
šatna - vlčí doupě
tahák - skrytý pramen
volná hodina - sůl nad zlato
dějepis - film pro pamětníky
jídelna - otrávené plyny
za školou - volání divočiny